Publicat Ieri

Paznic

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de muncitori pentru ocuparea posturilor de:

 PAZNIC.

Compania oferă:

  • Angajare oficială cu pachet social întreg;
  • Salariu avantajos, achitat la timp;
  • Condiții favorabile de lucru.

Responsabilități:

  • Asigurarea pazei bunurilor companiei;
  • Monitorizarea și excluderea sustragerii a bunurilor materiale de pe teritoriul șantierului;
  • Evidența și monitorizarea tuturor vizitatorilor șantierului.

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Punctualitate;
  • Atenție sporită;
  • Fără vicii.

Despre companie

Dezvoltator imobiliar A-CASA este un partener de încredere profesionist, cu o reputație impresionantă, care se dezvoltă dinamic timp de 10 ani. Scopul nostru principal este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor! Construim locuințe de calitate lux și oferim oamenilor locuri de muncă. Pentru ca fiecare dintre noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă, alături de familie! Vezi cum poți să faci parte și tu din echipa noastră!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, Hora Village str-la Bisericii 25