Вакансия от  18 октября 2022

Paznic

Flormin-Com Кишинёв Работа посменно Договорная

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
от 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de muncitori pentru ocuparea posturilor de:

 PAZNIC.

Compania oferă:

  • Angajare oficială cu pachet social întreg;
  • Salariu avantajos, achitat la timp;
  • Condiții favorabile de lucru.

Responsabilități:

  • Asigurarea pazei bunurilor companiei;
  • Monitorizarea și excluderea sustragerii a bunurilor materiale de pe teritoriul șantierului;
  • Evidența și monitorizarea tuturor vizitatorilor șantierului.

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Punctualitate;
  • Atenție sporită;
  • Fără vicii.

О компании

Companie de construcții Flormin-Com este un partener de încredere profesionist, cu o reputație impresionantă, care se dezvoltă dinamic timp de 10 ani. Scopul nostru principal este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor! Construim locuințe de calitate lux și oferim oamenilor locuri de muncă. Pentru ca fiecare dintre noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă, alături de familie! Vezi cum poți să faci parte și tu din echipa noastră!

Открытые вакансии

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
+(373) 78880208
Эл. почта:
flormincom.hr@gmail.com
Веб-сайт:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?