Publicat Recent

Controleur de gestion Junior ( calculatii)

Informații de bază

Salariu:
750 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Profil recherché:

  • Vous maitrisez la langue française ;
  • Vous avez une bonne connaissance d'Excel ;
  • Vous avez une formation dans le domaine d’Economie ;
  • Vous faites nécessairement preuve de rigueur et capacité d’analyse.
  •  Vous etes pret a vous delocaliser a Sofia, Bulgarie. ( condition obligatoire).

Nous offrons:

  • Rémunération compétitive, selon le profil ;
  • Des horaires standards de travail ;
  • Travail dans une équipe jeune, dynamique et créative ;
  • Possibilité d’échange professionnel dans le groupe ;
  • Possibilités de développement.

Description du poste:

  • Vos missions seront principalement :
  • Le calcul des coûts et la préparation des analyses de rentabilité
  • L’élaboration des tarifs et répondre aux demandes de prix
  • Préparation des différents tableaux de bord à destination de la direction
Trimite CV

Despre companie

Splayce BG este o companie multiculturală creată în 2004, facând parte din grupul GD Com, care își ajută partenerii să-și câștige și să-și fidelizare clienții cu soluții optimale de ambalare și comunicare.Grupul se extinde la nivel internațional pentru a-și acompania mai bine clienții în dezvoltarea lor din întreaga lume. Fiind parte din acest grup, te integrezi într-o structura dinamica puternic atașata de respectul pentru valorile umane.Abordarea Growing Up, care este condusă de companie de 4 ani, pledează pentru resposabilizarea angajaților, autonomie și bunăstare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte