Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:
- Asigurarea comenzii și primirea mărfii de la furnizor;
- Aranjarea mărfii după standardele companiei;
- Verificarea termenului de valabilitate, calității produselor s.a.;
- Mentinerea curateniei în magazin;
- Asigurarea deservirii clienților la nivel înalt etc.

Principalele cerințele față de candidați:
- Cunoașterea limbilor romana si rusa;
- Experiența de lucru în domeniu aferent - este un avantaj;
- Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
- Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate..

COMPANIA OFERA

- Angajare oficiala
- Salariu motivant  + % din vinzari
- Asigurare medicala
- Tot pachetul social inclus

Trimite CV

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

Compania  cu renume internațional   Î.M. ROMPETROL  MOLDOVA S.A.  - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si  Marii Mediterane, care  activează  în domeniul  petrolier  și  de  gaze. Compania Rompetrol Moldova își sporește în permanență competitivitatea și sustenabilitatea prin oferirea de produse și servicii de înaltă calitate clienților săi.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte