Опубликовано вчера

Casier

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități principale:
- Asigurarea comenzii și primirea mărfii de la furnizor;
- Aranjarea mărfii după standardele companiei;
- Verificarea termenului de valabilitate, calității produselor s.a.;
- Mentinerea curateniei în magazin;
- Asigurarea deservirii clienților la nivel înalt etc.

Principalele cerințele față de candidați:
- Cunoașterea limbilor romana si rusa;
- Experiența de lucru în domeniu aferent - este un avantaj;
- Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
- Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate..

COMPANIA OFERA

- Angajare oficiala
- Salariu motivant  + % din vinzari
- Asigurare medicala
- Tot pachetul social inclus

Преимущества

Бонусы и премии

Рабочая форма

О компании

Compania  cu renume internațional   Î.M. ROMPETROL  MOLDOVA S.A.  - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si  Marii Mediterane, care  activează  în domeniul  petrolier  și  de  gaze. Compania Rompetrol Moldova își sporește în permanență competitivitatea și sustenabilitatea prin oferirea de produse și servicii de înaltă calitate clienților săi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?