Publicat Recent

Director Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități profesionale:
- Elaborezi Strategia de Marketing cu înțelegerea comportamentului de consum și a conjuncturii din piață;
- Conduci echipa de marketing către noi culmi de performanță profesională, inovație digitală și dezvoltare spirituală;
- Monitorizezi si gestionezi strans indicatorii: CTR, CPC, CPA, Conversie, Leaduri, Clienți, Vânzări
- Gândești altfel, o iei pe alte căi și ești în stare sa propui multe idei noi pentru toate problemele vechi. Ideile tale sunt inovative și geniale.
- Ești autodidact, inveti constant și aplici repede ce ți-a plăcut cel mai mult. Abilitați și cerințe personale:
- Debordezi de creativitate, dar ai și spiritul analitic bine dezvoltat;
- Curiozitatea către nou și hărnicia ta, sunt de nestăvilit, iar tu ești de neoprit în atingerea obiectivelor tale)
- Îți plac provocările, adrenalina și poți ieși mai smart din orice situație;
- Ești un leader plin de curaj, empatie și modestie;
- Ai vocabular bogat și gramatica foarte bună la limba rusă și română. Te exteriorizezi clar, concis și cuprinzător;
- Ești în stare sa lucrezi mult și bine, chiar dacă nu stă nimeni lângă tine. Ce oferim:
- Salariu fix + Bonusuri de performanță, plătite la timp de fiecare dată.
- Șef bun și înțelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă propice pentru performanță.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa cactusbtm@gmail.com , cu indicarea funcției pentru care optați.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Nicolae Zelinski 11