Publicat Recent

Montator sau ajutor la montarea membranei PVC (Liner)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- Este un avantaj -Studii -dar nu este obligatorie
- Este un avantaj - Experiență anterioară în domeniul similar - dar nu este obligatorie
- Aptitudini bune de comunicare si organizare;
- Capacitate de planificare a muncii;

Condiții de muncă:
- invatare a profesiei
- Transport gratuit catre obiectele in lucru
- Prînz gratuit;
- Pachet social complet;
- Condiții bune de muncă într-o echipă tînără și dinamică;
- Salariu stabil și plătit la timp
- Oportunitate de crestere in cariera si salariu

Responsabilități:
- montaj membrana PVC in piscine
- montaj membrana PVC pe acoperisuri

Trimite CV

Despre companie

Principalele activități ale companiei noastre „PLINAP” – construirea de piscine, saune finlandeze, hamamuri și saune infraroșu de orice complexitate.

Am acumulat o vastă experiență în proiectarea, reconstrucția și construirea de piscine și saune, atât pentru uz public (pentru case de vacanță, pensiuni), cât și pentru cele private.

Fie că este vorba despre o piscină, un hammam, o saună finlandeză sau o saună cu infraroșu – nu este doar o clădire tehnică complexă, care combină cerințe înalte de proiectare și construcție, dar și un întreg complex de sisteme de inginerie. Prin urmare, proiectarea și construirea piscinei sau a saunei este cel mai bine încredințată profesioniștilor

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte