Publicat Recent

Muncitor /montator

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experienţa în constructia saunelor sau al piscinelor este bine venita (nu este obligatorie);
  • Experienţa în asamblarea produselor din lemn/apeductului este bine venita;
  • Cunoştinţe tehnice și orientarea în planuri tehnice;( constituie un avantaj)
  • Permisul de conducere B (C constituie un avantaj);
  • Disponibilitatea de a efectua deplasari pe teritoriul R.Moldova (2-5zile);
  • Orientat spre rezultat;
  • Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare

Condiții de muncă:

  • Dezvoltare într-o companie cu colectiv tinar si sirguincios;
  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv;

Responsabilități:

  • Asamblarea și montarea produselor din lemn;
  • Asamblarea și montarea conductelor de apeduct;
  • Conectarea tuturor echipamentelor și accesoriilor;
  • Verificarea produsului final
Trimite CV

Despre companie

Principalele activități ale companiei noastre „PLINAP” – construirea de piscine, saune finlandeze, hamamuri și saune infraroșu de orice complexitate.

Am acumulat o vastă experiență în proiectarea, reconstrucția și construirea de piscine și saune, atât pentru uz public (pentru case de vacanță, pensiuni), cât și pentru cele private.

Fie că este vorba despre o piscină, un hammam, o saună finlandeză sau o saună cu infraroșu – nu este doar o clădire tehnică complexă, care combină cerințe înalte de proiectare și construcție, dar și un întreg complex de sisteme de inginerie. Prin urmare, proiectarea și construirea piscinei sau a saunei este cel mai bine încredințată profesioniștilor

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte