Publicat Recent

Programator Python @ BillHeap.com

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Remote (de acasă)

Descrierea poziției vacante

BillHeap recruteaza programator python pentru mentenanta si crearea functionalitatilor noi.

BillHeap este o solutie de automatizare a procesarii facturilor pentru IMM-uri care salveaza timpul contabililor pierdut pe introducerea manuala a facturilor in 1C.

La moment colaboram cu cateva zeci de companii: firme de contabilitate, distribuitori, producatori, firme de constructie, firme auto etc si prognozam ca anul viitor sa aducem solutia noastra la peste 1000 de companii.

Cerințe:

  • Cunoștințe avansate cu Flask/Fast API, swagger si MongoDB
  • Experiență în gestionarea mai multor medii virtuale Python (pip, docker)
  • Experiență practică cu biblioteci, cum ar fi pandas, numpy, scipy, opencv, matplot este un avantaj
  • Abilitati minime cu Html/CSS/Javascript/JQuery este un avantaj
  • Abilități de lucru cu sistemul de operare Linux este un avantaj

Condiții de muncă:

  • salariu competitiv
  • proiecte din domeniul inteligenței artificială cu impact local si international
  • echipa tanara si vesela
  • cursuri gratuite si bilete la conferinte tehnice internationale

Responsabilități:

  • mentenanta si adaugarea functionalitatilor noi pentru platforma de automatizare a procesarii facturilor
  • pentru clienti locali si internationali
  • crearea REST API pentru integrarea cu platformele folosite de clienti
  • integrarea algoritmilor de Inteligență Artificială in platforma
  • analiza performatei platformei, bug fixing

Despre Billheap: Billheap este o platforma ajuta companiile cu peste 1000 de facturi de intrare lunar sa le incarce automat in sistemul contabil folosind tehnologii din domeniul Inteligentei Artificiale.

Despre companie

Inteligența artificială (AI) permite organizațiilor să lucreze mai rapid și mai inteligent, făcând mai mult cu mult mai puțin. Mii de organizații din întreaga lume folosesc deja AI pentru a crește productivitatea și eficiența cu rezultate uimitoare.

AI piermite proiectarea și dezvoltarea sistemelor informatice care pot îndeplini sarcini care necesită, de obicei, inteligența umană. Sarcini precum înțelegerea limbajului natural necesită abilități umane înnăscute, care sunt extrem de dificile pentru modelarea și rezolvarea calculatoarelor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii