Publicat Ieri

Mentor cu abilități în programare web

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul STEP IT Academy Moldova existent

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă;
  • Abilități de prezentare către grupe de copii cu vârsta de 9-14 ani;
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice;
  • Răbdare şi amabilitate cu copiii;
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj.

O bună stăpânire a următoarelor programe :

  • HTML5
  • CSS3
  • JavaScript
  • Wordpress
  • Joomla

Ce oferim :

  • Program de lucru part-time (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate);
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Munca într-un mediu profesional și dinamic;
  • Salariu atractiv;
  • Colectiv prietenos.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: infomd@itstep.org">infomd@itstep.org, cu mențiunea în subiectul mesajului „Mentor cu abilități în programare (Arduino, Python, Micro:bit) // delucru.md”.

Telefon:  [vezi telefon]022-85-46-81http://itstep.md

Persoană de contact: Irina Pascari, Larisa Rusu

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Atenție la detalii și simț estetic Comunicare tehnică și non tehnică Control Git / Versiune (Github, gitlab) Empatie Entuziasm HTML CSS Inteligență emoțională Javascript Managementul stresului Preprocesoare CSS Responsive design principles Sisteme de management al conținutului (CMS) Vorbitul în public Wordpress
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

STEP IT Academy Moldova este o instituție de învățământ internațională, specializată pe formare în domeniul IT.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd.Decebal 139, etajul 3