Опубликовано вчера

Mentor cu abilități în programare web

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul STEP IT Academy Moldova existent

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă;
  • Abilități de prezentare către grupe de copii cu vârsta de 9-14 ani;
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice;
  • Răbdare şi amabilitate cu copiii;
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj.

O bună stăpânire a următoarelor programe :

  • HTML5
  • CSS3
  • JavaScript
  • Wordpress
  • Joomla

Ce oferim :

  • Program de lucru part-time (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate);
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Munca într-un mediu profesional și dinamic;
  • Salariu atractiv;
  • Colectiv prietenos.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: infomd@itstep.org">infomd@itstep.org, cu mențiunea în subiectul mesajului „Mentor cu abilități în programare (Arduino, Python, Micro:bit) // delucru.md”.

Telefon:  [показать номер]022-85-46-81http://itstep.md

Persoană de contact: Irina Pascari, Larisa Rusu

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Atenție la detalii și simț estetic Comunicare tehnică și non tehnică Control Git / Versiune (Github, gitlab) Empatie Entuziasm HTML CSS Inteligență emoțională Javascript Managementul stresului Preprocesoare CSS Responsive design principles Sisteme de management al conținutului (CMS) Vorbitul în public Wordpress

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Частное медицинское страхование

Гибкий рабочий график

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

STEP IT Academy Moldova este o instituție de învățământ internațională, specializată pe formare în domeniul IT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, bd.Decebal 139, etajul 3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?