Publicat Recent

Depozitar

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Magazin cu produse pentru copii și părinți, angajează: Depozitar

Magazin cu produse pentru copii și părinți dar specializat și în comerțul online, angajează Depozitar.

Responsabilități de bază:
- Recepția mărfii, verificarea acesteia și aranjarea pe rafturi (pentru depozit dar și pentru magazin)
- Controlul periodic al termenului de expirare a mărfurilor
- Inventariere

Cerințe față de candidat:
-Cunoașterea limbii române, ruse.
- Responsabilitate, acuratețe, atenție, punctualitate.
- Experiența în domeniu reprezintă un plus, dar nu este obligatorie.

Graficul de lucru este între orele 9.00 - 18.00 (o oră pauza de masă), de luni până vineri și sâmbăta: 9.00 - 14.00.
Salariu pentru început 9000 lei.
Posibilitate de creștere în cadrul companiei.

Cei interesați, rugăm să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md  sau să ne contacteze direct la numărul de telefon: [vezi telefon]069046704.
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte