Publicat Ieri

Depozitar

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Studii gimnaziale sau liceale;
  • Experiență anterioară nu este necesară, dar o experiență mai mică de 2 ani într-un rol similar poate fi un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și aglomerat;
  • Abilități de organizare și atenție la detalii;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time.

Responsabilitățile candidatului:

Candidatul va fi responsabil de gestionarea bunurilor din depozit, primirea coletelor, organizarea spațiului de depozitare și păstrarea unui inventar precis al tuturor produselor. Candidatul va contribui, de asemenea, la îmbunătățirea proceselor de depozitare și la menținerea unui mediu de lucru curat și sigur.

Oferta companiei:

Oferim oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii în creștere, alături de un salariu competitiv, de la 10000 MDL. În plus, oferim un mediu de lucru sigur, respectuos și incluziv.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md, sau să expediati CV-ul la adresa de email mamico.hr@gmail.com, sau să ne contactati direct la numărul de telefon: [vezi telefon]068309892.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, strada Cuza Voda 21