Publicat azi

Magaziner/depozitar

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii, Fără studii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Hai să ne cunoaştem! :)

Noi suntem VOLTA
Mai bine de 32 ani de experienţă ne-au determinat să devenim lideri pe piața Republicii Moldova, în domeniul produselor electrotehnice.
Importator și distribuitor oficial a peste 50 brănduri cu renume: BOSCH, MAKITA, SCHNEIDER ELECTRIC, HIMEL, PHILIPS, FUMAGALLI, SCAME, HOROZ ELECTRIC,  YATO, TRIO LIGHTING, HAGEL, FIRMAN, REMEZA, etc., cu un sortiment peste 40 000 prose.
Clienții VOLTA primesc produse de calitate la prețuri competitive, consultanță calificată și servicii logistice operative.
Pentru comoditatea clienților săi , VOLTA pune la dispoziție o rețea de magazine, în toate sectoarele or. Chișinău și distribuie produsele sale în toate localitățile Republicii Moldova.
Echipa VOLTA  formată în jur de 300 angajaţi, energici, pragmatici, focusați să raspundă cerințelor clienților și partenerilor săi. A face parte din echipa noastră, este mai mult decât un job, este un stil de viață care implică multă dezvoltare personală și profesională.
Mii de clienți mulțumiți revin de fiecare dată la noi.

Suntem bucuroşi să primim în echipa noastră pe cineva care:

  •  Este o persoană activă, sârguincioasă
  •  Are abilităţi de comunicare si responsabilitate
  •  Are o etică de lucru bazată pe profesionalim, integritate şi transparenţă
  • Cunoaște domeniului electrotehnic

Responsabilităţile tale de bază sunt:

  • Primeste materialele care se aprovizionează , verifică cantităţile indicate în documentele care le insoţesc şi controlează cât este posibil calitatea acestora. Răspunde de depozitarea lor în bune condiţii pentru a se ezita degradarea respectându-se şi normele de protecţia muncii.
  • Depozitarea corectă a mărfii;
  • Menținerea ordinei și a curățeniei în încăperile depozitului.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă tânără şi energică
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social complet, inclusiv bon de masă și un salariu motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
                                                  e-mail: hr@volta.md
                                           tel/fax: [vezi telefon]022-26-77-56; [vezi telefon]079 996 399
                                              Vă dorim o carieră de Succes!

Trimite CV

Beneficii

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Uniformă

Despre companie

VOLTA – Placerea de a reveni!

Importator și distribuitor oficial a peste 50 brănduri cu renume: BOSCH, MAKITA, SCHNEIDER ELECTRIC, HIMEL, PHILIPS, FUMAGALLI, SCAME, HOROZ ELECTRIC,  YATO, TRIO LIGHTING, HAGEL, FIRMAN, REMEZA, etc., cu un sortiment peste 40 000 produse.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Calea Iesilor 10