Publicat Recent

Specialist Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Magazin cu produse pentru copii și părinți, angajează: Specialist Marketing

Hai cu noi în echipa Mamico!
Suntem în căutarea unui specialist în domeniul Marketing și Social Media, care se va ocupa de gestionarea paginilor companiei și va promova produsele și serviciile noastre în vederea creşterii competitivității și a cotei de piață.

Responsabilități de bază:

  • Elaborarea Newsletterelor promoționale și informaționale;
  • Crearea campaniilor de publicitate;
  • Dezvoltarea și promovarea brand-urilor importate de companie prin diverse instrumente online și offline;
  • Participarea la organizarea diferitor evenimente;
  • Crearea identității vizuale, a bannerelor și a materialelor promoționale;
  • Pregătirea conținutului pentru postări Social Media;

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Cunoaştere a aplicaţiilor de editare a imaginilor (ex. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator etc.);
  • Interes pentru Marketing, Social Media, PR;
  • Responsabilitate, creativitate și inițiativă.

Condiții de muncă:

  • Programul de lucru: Luni-Vineri de la 9:00 la 18:00 (o oră pauza de masă);
  • Remunerare stabilă și în timp util;
  • Posibilitate de creștere în companie

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md menţionînd (postul Specialist Marketing).

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Web: www.mamico.md

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte