Publicat Recent

Logist in transport international

Informații de bază

Salariu:
de la 500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Căutarea permanentă a clienților și atragerea acestora;
  • Negocierea și corespondența cu partenerii companiei;
  • Prelucrarea cererilor de la clienți și închierea comenzilor.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Utilizator avansat PC;
  • Abilități în organizarea transportului internațional;
  • Abilități de negociere, comunicare și promovare.

Calități personale:

  • Сapacitatea de a lucra în echipă;
  • Vorbire coerentă și scrierea gramaticală;
  • Сapacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile și rezistență la stres;
  • Spirit de inițiativă;
  • Atenție sporită;
  • Responsabilitate, perseverență, executivitate.

Condițiile pe care le oferim:

  • Salariu atractiv, achitat la timp;
  • Pachet social complet;
  • Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
  • Colectiv prietenos.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: logistics@adr.md

Telefon: [vezi telefon]061 03 03 89
Persoana de contact: Diana
E-mail: Diana@adr.md

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Tighina 65