Недавно опубликовано

Logist in transport international

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:
- Căutarea permanentă a clienților și atragerea acestora;
- Negocierea și corespondența cu partenerii companiei;
- Prelucrarea cererilor de la clienți și închierea comenzilor.

Cerințe față de candidat:

-Studii superioare;
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
- Utilizator avansat PC;
- Abilități în organizarea transportului internațional;
- Abilități de negociere, comunicare și promovare.

Calități personale:

-Сapacitatea de a lucra în echipă;
- Vorbire coerentă și scrierea gramaticală;
- Сapacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile și rezistență la stres;
- Spirit de inițiativă;
- Atenție sporită;
- Responsabilitate, perseverență, executivitate.

Condițiile pe care le oferim:

-Salariu atractiv, achitat la timp;
- Pachet social complet;
- Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- Colectiv prietenos.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: logistics@adr.md

Telefon: [показать номер]069791729
Persoana de contact: Anton
E-mail: logistics@adr.md

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Igor Vieru 20
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?