Publicat Recent

Contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Contabil dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre din cadrul Serviciului Contabil. Poziția este responsabilă de evidența financiar-contabilă primară a întreprinderii, având un rol esențial în asigurarea corectitudinii și eficienței proceselor contabile.

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate.
  • Experiență similară minim 1-2 ani.
  • Cunoștințe solide despre mediul concurențial și operațiunile de pe piață.
  • Abilități de utilizare a computerului (Word, Excel, 1-C contabilitate).
  • Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate și a legislației fiscale.

Responsabilități:

  • Evidența financiar-contabilă primară a întreprinderii.
  • Întocmirea registrului de casă și raportarea zilnică a soldului lichidităților.
  • Întocmirea și verificarea documentelor contabile primare.
  • Participarea la operațiunile de inventariere și asigurarea corectitudinii documentației.
  • Înregistrarea și gestionarea documentelor financiar-contabile.
  • Analizarea și completarea registrelor contabile.
  • Executarea altor activități contabile în conformitate cu cerințele specifice.

Abilități/Atitudini:

  • Spirit de observație, dinamism, eficiență.
  • Capacitate de organizare și sortare a priorităților.
  • Orientare către rezultat, viziune personală.
  • Abilități de comunicare, capacitate de lucru sub presiune.
  • Profil etic/integritate, disponibilitate pentru deplasări.

Orar de muncă:

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Pachet salarial competitiv.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresele electronice: develop@ecolux.mdct2impact@gmail.com.

Despre companie

Созданная в 1995 году, компания Ecolux является одним из ведущих поставщиков холодильного оборудования и систем вентиляции и кондиционирования воздуха, а также полного спектра автоматики, материалов и аксессуаров для данных областей.

Ecolux SRL постоянно работает над удовлетворением потребности клиентов, представляя лучшие товары и услуги европейского качества, передовых технологий, соблюдая нормы охраны природы, опираясь на своих квалифицированных специалистов. При оказании услуг главной целью является удовлетворение клиента и предоставление наилучшего решения, исходя из его потребностей и возможностей.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte