Publicat Recent

Muncitor la depozit/ Работник склада (Salariul 12 000 lei net)

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Căutăm un angajat disciplinat, dornic de muncă și orientat să lucreze stabil.

Obligațiile de bază:

  • Recepționarea, sortarea, depozitarea, eliberarea materialelor (cauciuc spumat, accesorii, rame din lemn și metal)
  • Participarea la inventariere
  • Încărcarea și descărcarea materialelor
  • Ambalarea produsului finit

Programul de muncă: de LUNI până VINERI de la 08.00 la 17.00

Vei beneficia de:

  • un mentor competent care te va învăța cum să execuți obligațiile corect
  • un loc de muncă stabil alături de o echipă tânără și activă
  • transport corporativ (dimineața/seara) și uniformă de lucru
  • salariu atractiv achitat la timp de la 10 000 până la 12 000 lei
  • angajare oficială cu includerea întregului pachet social

Echipa Max & Furniture te așteaptă!

Telefon: [vezi telefon]069900910,
email: hr@mf.md">hr@mf.md

Adresa noastră: Mihail Sadoveanu 42/4, Chișinău.

Мы в поиске дисциплинированного сотрудника, желающий работать стабильно.

Должностные обязанности:

  • Приём, сортировка, складирование, выдача материалов (поролон, фурнитура, деревянные и металлические каркасы)
  • Участие в инвентаризациях
  • Разгрузка и погрузка материалов
  • Упаковка готовой продукции

График работы: c Понедельника по Пятницу c 08.00 до 17.00

Предоставляем:

  • компетентного наставника которой поможет обучать все процессы
  • стабильную работу в молодой и активной команде
  • корпоративный транспорт и спецодежду
  • своевременную достойную зарплату от 10 000 до 12 000 леев нетто
  • официальное трудоустройство

Команда Max & Furniture ждет тебя!

Trimite CV

Despre companie

Компания Max&Furniture – производитель мягкой мебели, специализирующийся на выпуске кресел с откидной спинкой, более 15 лет экспортирующий свою продукцию в страны Европы.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Mihail Sadoveanu 42/4