Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Obiectivul funcției – Ambalarea produselor congelate și evidența lor

Responsabilități:

  • Ambalarea produselor congelate;
  •  Evidenta produselor ambalate;
  • Pregătirea și predarea comenzilor pentru livrare, (în baza principiului rotației produselor);
  •  Evidența produselor livrate;

Cerințele față de candidat:

  •  Energic, harnic și pozitiv,
  •  Disciplinat și ordonat,
  •  Cu un înalt grad de responsabilitate și atenție,
  •  Cunoașterea limbilor române și ruse.

Oferim:

  •  Lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
  •  Pachet social;
  •  Salariu atractiv, motivat și individualizat;
  •  Posibilitatea de avansare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Telefon de contact: [vezi telefon]060243199

Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Uniformă

Despre companie

Brăndul La Mămuca a fost fondat în anul 2014 și până în prezent am deschis deja 15 covrigării/patiserii ”La Mămuca” în diferite regiuni a orașului Chișinău.

Conceptul brăndului și rețetele produselor noastre au fost create cu grijă reieșind din tradițiile moldovenești, adaptate la tendințele moderne. Un loc unde poți găsi oricând produse de calitate, proaspete și gustoase, exact ca la bunica, ceea ce sugerează și denumirea  ”La Mămuca”.

Punem un accent mare pe curățenie, calitate și prospețimea produselor, anume din acest motiv am făcut bucătăriile de tip deschis în covrigării. Am dorit ca fiecare oaspete care ne vizitează să vadă cum se pregătesc produsele pe care le procură.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Alba Iulia 75/12, of. 221