Publicat Ieri

Lectori practicieni - JavaScript Frameworks (Angular, React, Vue.js)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu programul STEP IT Academy Moldova existent

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă;
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice;
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj.

O bună stăpânire a următoarelor programe :

  • JavaScript

Ce oferim :

  • Program de lucru part-time (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate);
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Munca într-un mediu profesional și dinamic;
  • Salariu atractiv;
  • Colectiv prietenos.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: infomd@itstep.org">infomd@itstep.org, cu mențiunea în subiectul mesajului „Lectori practicieni - JavaScript // delucru.md”.

Telefon:  [vezi telefon]022-85-46-81http://itstep.md

Persoană de contact: Irina Pascari, Larisa Rusu

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de ascultare Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Comunicare tehnică și non tehnică Javascript Răbdare
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

STEP IT Academy Moldova este o instituție de învățământ internațională, specializată pe formare în domeniul IT.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd.Decebal 139, etajul 3