Publicat Recent

Specialist Principal Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Instituția Publică Teatrul Național Eugene Ionesco angajează specialist principal marketing, regim de muncă de bază, program de 8 ore pe zi.

Cerinţe :

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul marketing;
  • Cunoștințe avansate de operare PC (pachetul Office, Adobe Photoshop, Powerpoint etc)
  • Cunoaşterea a limbilor română, rusă, engleza;
  • Creativitate, flexibilitate si originalitate, atenție la detalii;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
  • Persoana orientată către client;

Responsabilităţi :

  • Participă la alcătuirea strategiei și planului de marketing pentru promovarea și vânzarea biletelor teatrului;
  • Elaborarea calendarului de marketing (lunar, trimestrial, anual);
  • Coordonează și realizează obiectivele planului de marketing;
  • Asistenţă în organizarea şi promovarea de evenimente;
  • Publicitate online: identificarea oportunităţilor pentru promovarea companiei în mediul online;

Ce oferim:

  • Salariu stabil;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;

Candidatul pentru funcţia de specialist principal marketing va expedia un CV la adresa de email resurse.umane.tnei@gmail.com">resurse.umane.tnei@gmail.com

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate.
Doar candidații selectați vor fi anunţați telefonic şi invitați la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte