Publicat  11 Noiembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Social Media Manager TikTok (SMM)

Red Square Entertainment Centru, Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Centru, Chișinău
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Fă TikTok și primește bani, ce mai trebuie pentru o viață împlinită? Probabil diversitate, echipă plăcută și dezvoltare personală - la Red Square merg la pachet.Dacă stai bine la capitolul alcătuire scenarii, interacțiune cu oamenii, filmare și montare video pentru TikTok, atunci avem nevoie de tine.

Cerințe:

  • Cunoștințe de editare și montare video
  • Predispus spre risc și inițiativă proprie
  • Nu te niorlăi și accepți critica
  • Punctualitate
  • Învățare rapidă

Responsabilități:

  • Creare content plan pentru platforma TikTok
  • Filmarea și montarea video-urilor
  • Postare regulată
  • Organizarea zonelor de filmare
  • Interacțiunea cu creatorii de opinie

Garantăm

  • că nu vei avea timp de stat
  • program flexibil
  • salariul ți-l formezi singur/ă
  • oficiu în centrul capitalei
  •  achitarea traininguri/cursuri care-ți dorește ini

Te provocăm - aplică. e-mail: hello@rsq.marketing

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Program flexibil

Agenție Creativă care prestează tot ciclul de servicii necesare unei afaceri pentru a se promova offline și online. (De la creare brand, packaging, administrare rețele de socializare, până la lucru cu influencerii, strategie de marketing etc.)

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Str. 31 August 59
Număr de contact:
078 244 244
hello@rsq.marketing