Недавно опубликовано

Social Media Manager TikTok (SMM)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Fă TikTok și primește bani, ce mai trebuie pentru o viață împlinită? Probabil diversitate, echipă plăcută și dezvoltare personală - la Red Square merg la pachet.Dacă stai bine la capitolul alcătuire scenarii, interacțiune cu oamenii, filmare și montare video pentru TikTok, atunci avem nevoie de tine.

Cerințe:

  • Cunoștințe de editare și montare video
  • Predispus spre risc și inițiativă proprie
  • Nu te niorlăi și accepți critica
  • Punctualitate
  • Învățare rapidă

Responsabilități:

  • Creare content plan pentru platforma TikTok
  • Filmarea și montarea video-urilor
  • Postare regulată
  • Organizarea zonelor de filmare
  • Interacțiunea cu creatorii de opinie

Garantăm

  • că nu vei avea timp de stat
  • program flexibil
  • salariul ți-l formezi singur/ă
  • oficiu în centrul capitalei
  •  achitarea traininguri/cursuri care-ți dorește ini

Te provocăm - aplică. e-mail: hello@rsq.marketing

Отправить резюме

О компании

Agenție Creativă care prestează tot ciclul de servicii necesare unei afaceri pentru a se promova offline și online. (De la creare brand, packaging, administrare rețele de socializare, până la lucru cu influencerii, strategie de marketing etc.)

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. 31 August 59
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?