Publicat Recent

Director comercial

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele postului:
• Studii superioare
• Cunoașterea limbilor române, ruse
• Experiență în domeniul vînzări
• Cunoașterea tehnicilor de vînzare directă și indirectă
• Abilități de comunicare și negociere
• Spirit organizatoric

Responsabilitățile postului:
• Gestionarea eficienta a resurselor umane, financiare juridice și Informaționale în concordanță cu strategia companiei si viziunii prestabilite
• Realizarea obiectivelor de vînzări și profit pentru serviciile companiei
• Elaborarea și urmărirea realizării planului de vînzări directe
• Identificarea direcției de dezvoltare și înaintarea soluțiilor pentru promovarea noilor servicii
• Asigurarea calității procesului de vînzare a imobilelor
• Conducerea și organizarea activităților departamentului
• Negocierea și semnarea contractelor de vânzări.

Ce vă putem oferi Noi:
• Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută
• Pachet social complet
• Posibilitatea de avansare în carieră etc.
• Oferta salarială atractivă și adecvată, conform așteptărilor și performanței candidatului selectat

Dacă aveți experiență în calitate de Director de Vânzări sau dispuneți de cunoștințele necesare pentru a face față meseriei, așteptăm cu interes

CV-ul Dvs hr@protect-imobil.md">hr@protect-imobil.md
Adresa oficiului Pușkin 56

Trimite CV

Despre companie

В течение 13 лет мы ежедневно создаем эффективные проекты, предлагаем лучшие решения и готовые инструменты продаж в сфере недвижимости.

Что мы делаем?

  • Мы ставим цели, задачи, определяем целевую аудиторию.
  • Выбираем стратегию продвижения.
  • Заключаем договор, настраиваем статистические системы.
  • Подбираем эффективные и правильные ключевые запросы.
  • Анализируем полученные результаты.
  • Корректируем стратегию продвижения.

Что получают наши клиенты?

Минимальный срок - максимальный результат!

Клиенты агентства могут рассчитывать на качество и гарантию исполнения. Это относится не только к продукции компании, но и к набору предоставляемых услуг. Мы представляем сильного и надежного партнера, у нас глобальное мышление, а теория всегда тесно связана с практикой. Это отражено в многосторонней компетентности консультантов и в индивидуальном наборе доступных услуг.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte