Publicat Ieri

Lucrător în depozit - comisionar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Începeți lucrul acum!

  • Nu trebuie să știi limba germană!
  • Aplică! Lucrator in depozit - comisionar Locul de muncă: Germania (Hannover)
  • Data începerii: Imediat
  • Salariu: 13€-16€/h brut

 Descrierea postului: Manipularea/comisionarea articolelor în depozitul alimentar.

  • ai experiență în manipularea mărfurilor sau daca nu ai ne invatam.
  • știi sa inveti cifrele in germana ai un pasaport sau buletin roamnesc, bulgaresc.
  • ești ambițios și înveți rapid, poți lucra într-un ritm rapid, îți faci treaba corect și eficient.
  • ești punctual și ești gata să lucrezi în ture, ai experiență în comisionare cu ajutorul sistemului pick-by-voice daca nu va invatam.
  • O autorizație pentru stivuitoare este un avantaj suplimentar daca nu atunci il facem,

Te așteaptă:

  • pe lângă salariul de bază, un bonus pentru rezultate excelente;
  • suplimentar un premiu pentru zile de sărbători și vacanță
  • posibilitatea de a lua un avans după 2 săptămâni de muncă;
  • plata salariului întotdeauna la timp,
  • angajare bazată pe un contract de muncă german,
  • 2 zile de concediu plătit pentru fiecare lună lucrată;
  • sprijin din partea coordonatorului de proiect care vorbeste limba rusa si romana
  • posibilitatea de a folosi cazarea companiei contra-cost.

Dacă sunteți interesat de oferta de muncă de mai sus, va rog sa ne sunati la numarul +[vezi telefon]49157 50089700 sau pe whatsapp.

Abilități cheie
Lucru în echipa Rezistența fizică

Despre companie

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte