Опубликовано вчера

Lucrător în depozit - comisionar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Începeți lucrul acum!

  • Nu trebuie să știi limba germană!
  • Aplică! Lucrator in depozit - comisionar Locul de muncă: Germania (Hannover)
  • Data începerii: Imediat
  • Salariu: 13€-16€/h brut

 Descrierea postului: Manipularea/comisionarea articolelor în depozitul alimentar.

  • ai experiență în manipularea mărfurilor sau daca nu ai ne invatam.
  • știi sa inveti cifrele in germana ai un pasaport sau buletin roamnesc, bulgaresc.
  • ești ambițios și înveți rapid, poți lucra într-un ritm rapid, îți faci treaba corect și eficient.
  • ești punctual și ești gata să lucrezi în ture, ai experiență în comisionare cu ajutorul sistemului pick-by-voice daca nu va invatam.
  • O autorizație pentru stivuitoare este un avantaj suplimentar daca nu atunci il facem,

Te așteaptă:

  • pe lângă salariul de bază, un bonus pentru rezultate excelente;
  • suplimentar un premiu pentru zile de sărbători și vacanță
  • posibilitatea de a lua un avans după 2 săptămâni de muncă;
  • plata salariului întotdeauna la timp,
  • angajare bazată pe un contract de muncă german,
  • 2 zile de concediu plătit pentru fiecare lună lucrată;
  • sprijin din partea coordonatorului de proiect care vorbeste limba rusa si romana
  • posibilitatea de a folosi cazarea companiei contra-cost.

Dacă sunteți interesat de oferta de muncă de mai sus, va rog sa ne sunati la numarul +[показать номер]49157 50089700 sau pe whatsapp.

Ключевые навыки
Lucru în echipa Rezistența fizică

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?