Publicat  19 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Teleoperator Financiar-Bancar, Secţia suport 24/24

Moldindconbank Chișinău În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Vei beneficia de:

  • Program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
  • Apreciem rezultatele prin salariu atractiv şi bonus de performanță;
  • Oferim prime colective, de sărbători și ajutoare materiale pentru diverse situații personale;
  • Avem grijă de echipa noastră și organizăm cluburi de interes și team building;
  • Promovăm produsele băncii şi oferim condiții avantajoase angajaților.
  • Posibilitatea de a lucra în ture de 6, 8 si 12 ore.

Vei avea următoarele responsabilităţi:

  • Realizarea acţiunilor de suport pentru clienţii băncii;
  • Realizarea acţiunilor de suport pentru clienţii băncii utilizatori ai serviciilor/produselor de deservire la distanţă ale băncii;
  • Acordarea consultanţei şi suportul comercianţilor privind tranzacţiile efectuate prin sistemul de acceptare spre plată a cardurilor (POS terminale);
  • Monitorizarea tranzacţiilor suspectate de a fi frauduloase efectuate prin intermediul cardurilor emise de  banca (B.C. Moldindconbank S.A.), cât şi a cardurilor emise de bănci străine în reţeaua de terminale şi bancomate ale băncii;
  • Monitorizarea bancomatelor în regim on-line;
  • Reemiterea cardurilor şi expedierea lor ulterioară peste hotare la solicitarea deţinătorilor.

Eşti candidatul potrivit dacă ai:

  • Studii superioare sau de specialitate în domeniul ştiinţelor economice;
  • Experienta in contabilitate şi domeniul financiar-bancar (va constitui un avantaj);
  • Cunoaşterea la nivel avansat a MS Excel, MS PowerPoint;
  • Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;
  • Capacităţi analitice şi de previziune.

Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie la e-mail: recrutare@micb.md sau contactează-ne la tel. 069143382

Alege să activezi în una din cele mai performante bănci din Moldova!

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței Comunicare clară și eficientă Gândire critică Răbdare

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Moldindconbank şi-a început activitatea la 1 iulie 1959, în calitate de filială a Stroibank, din URSS, sarcina de bază a căreia era finanţarea construcţiilor industriale, întreprinderilor energetice și a magistralelor de transport. La 25 octombrie 1991, conform deciziei Adunării de Constituire, banca a fost reorganizată în Banca Comercială pe Acţiuni pentru Industrie şi Construcţii BC "Moldindconbank" S.A. În prezent, Moldindconbank are cea mai mare reţea de subdiviziuni din Republica Moldova fiind prezentă în toate raioanele ţării şi este considerată unul dintre angajatorii de top avînd peste 1500 de angajaţi.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Armenească, 38
Număr de contact:
022576935, 079484979
recrutare@micb.md