Publicat  18 August 2022

Administrator (de la 15 000 lei)

Recruiter Chișinău Full Time 15000 MDL

Informații de bază

Salariul:
15000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
− Experiență în domeniul Administrativ ( 2 ani);
− Capacitatea de autoorganizare, abilități de comunicare, dicție bună, rezistență la stres, loialitate;
− Cunoașterea etichetei în afaceri;
− Studii superioare complete;
− Cunoașterea limbii de stat și limbii ruse ;
− Cunostinte avansate MS Office.
− Utilizarea avansata MSOffice, navigare internet
- Responsabilitate, sociabilitate, abilităţi organizatorice;
- Capacitatea de a lucra cu termeni limită şi respectarea acestora.

Responsabilitățile principale:
− Întocmirea corectă a documentației, ținerea corespondenței și realizarea convorbirilor telefonice;
− Organizarea întîlnirilor și negocierilor de afaceri, recepțiilor, înregistrarea și deservirea vizitatorilor, oaspeților, delegațiilor, clienților, partenerilor;
− Elaborează procesele verbale la intalnirile/sedintele prezidate de Directorul ;
− Păstrează legătura permanentă între Directorul şi directorii de departamente.

Cele mai de succes companii autohtone și străine ne încredințează nouă selectarea personalului.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
puskin 12
Număr de contact:
37360581333
recruitermd111@gmail.com