Publicat Recent

Vînzător consultant (call center doar cu baza existentă)

Informații de bază

Salariu:
6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

  • TE AȘTEPTĂM LA NOI
  • Dacă ai capacități de învățare, organizare, atenție, lucru în regim de multitasking, deprinderea de lucru cu volume mari de informații, utilizator experimentat PC;
  •  Ai experiență de lucru cu CRM-uri (un avantaj);
  • Ai o poziție activă de viață și o atitudine pozitivă;
  • Ai  o comunicare corectă și fluentă în limba română și rusă;

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor de la clienți inclusiv și efectuarea apelurilor de ieșire;
  • Organizarea, planificarea și coordonarea activității individuale, îndeplinirea planului de vînzări;
  • Respectarea standardelor de calitate a convorbirilor;
  • Prezentarea, promovarea produsului companiei, completarea datelor în sistem (CRM);
  • Îndeplinirea sarcinilor cu privire la ridicarea nivelului de conversie;
  • Instruirea continuă și ridicarea calificării personale;
  • Oferta de muncă:
  • Un alt tip de vânzări, o nouă metodă de lucru;
  • Remunerare pe măsură (fix+bonus) până la 10000 lei;
  • Angajare oficială;

Dacă vrei să fii parte a celei mai inteligente echipe trimite CV: E-mail: hr@sah.md         Tel: [vezi telefon]078888242
Vă așteptăm la Șah: str. Pușkin 22, Casa Presei

Despre companie

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte