Недавно опубликовано

Vînzător consultant (call center doar cu baza existentă)

Основная информация

Зарплата:
6 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

  • TE AȘTEPTĂM LA NOI
  • Dacă ai capacități de învățare, organizare, atenție, lucru în regim de multitasking, deprinderea de lucru cu volume mari de informații, utilizator experimentat PC;
  •  Ai experiență de lucru cu CRM-uri (un avantaj);
  • Ai o poziție activă de viață și o atitudine pozitivă;
  • Ai  o comunicare corectă și fluentă în limba română și rusă;

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor de la clienți inclusiv și efectuarea apelurilor de ieșire;
  • Organizarea, planificarea și coordonarea activității individuale, îndeplinirea planului de vînzări;
  • Respectarea standardelor de calitate a convorbirilor;
  • Prezentarea, promovarea produsului companiei, completarea datelor în sistem (CRM);
  • Îndeplinirea sarcinilor cu privire la ridicarea nivelului de conversie;
  • Instruirea continuă și ridicarea calificării personale;
  • Oferta de muncă:
  • Un alt tip de vânzări, o nouă metodă de lucru;
  • Remunerare pe măsură (fix+bonus) până la 10000 lei;
  • Angajare oficială;

Dacă vrei să fii parte a celei mai inteligente echipe trimite CV: E-mail: hr@sah.md         Tel: [показать номер]078888242
Vă așteptăm la Șah: str. Pușkin 22, Casa Presei

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?