Publicat  19 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Graphic Designer

Red Square Entertainment Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Dacă ești frumos la suflet, îți place creativitatea și ai o relație sănătoasă cu deadline-urile - atunci acesta poziție e pentru tine.

Acum ai posibilitatea să aplici în practică cunoștințele acumulate. Creațiile grafice nu vor mai rămâne doar în portofoliul tău, dar vor fi văzute de sute de mii.

Ai asigurat proiecte care-ți va oferi în primul rînd ție dezvoltare, spațiu liber pentru creativitate și diversitate, fiind necesar de creat conținut vizual pentru rețelele de socializare, vizuale de publicitate online/offline și nu doar.

Cerințe:

  • inițiativă în crearea conceptelor vizuale
  • cunoștințe avansate în Photoshop, Illustrator;
  • ești creativ și poți lucra în echipă;
  • poți crea ceva neordinar;
  • împăcare cu critica constructivă

Responsabilități:

  • elaborarea materialelor vizuale pentru publicitate;
  • efectuarea task-urilor propuse în conformitate cu deadline-urile stabilite
  • responsabilitate sporită
  • atenție și capacitatea de a lucra în echipă cât și la proiecte individuale

Garantăm:

  • atmosferă mai plăcută decât la Bemol
  • că nu te vei plictisi
  • posibilitatea continuă de creștere
  • un salariu decent
  • achitarea traininguri/cursuri care-ți dorește inima

Încă nu suntem cei mai buni, dar tindem să credem că o vom putea face împreună cu tine. Expediază CV-ul la hello@rsq.marketing cu titlul ”Designerul lui Tata” și hai să facem cunoștință!

Abilități cheie
Photoshop Creativitate

Agenție Creativă care prestează tot ciclul de servicii necesare unei afaceri pentru a se promova offline și online. (De la creare brand, packaging, administrare rețele de socializare, până la lucru cu influencerii, strategie de marketing etc.)

Contacte

Adresa sediului central
Str. 31 August 59
Număr de contact:
078 244 244
hello@rsq.marketing