Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Agronom-vînzări regionale

Organic Protect Chișinău Full Time 20000 MDL

Informatii de baza

Salariul:
20000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Se caută un agronom regional, pentru implimentarea unui proiect ambițios și de perspectivă, în cadrul unei companii de talie națională.

Responsabilități:
- Promovarea și vînzarea produselor companiei;
- Consultarea clienților companiei;
- Supravegherea agronomică a managerilor în comerț;
- Menținerea bunelor relații cu clienții.

Cerințe:
- Exprimarea fluentă în limbile română și rusă;
- Studii superioare în agricultura;
- Experienţa de muncă minim 5 ani;
- Cunoştinţe de operare PC;
- Permis de conducere cat. ”B”;
- Persoană dinamică, energică, responsabilă;

Oferim:
- Salariu 15000-20000
- Salariu la standard european, inclusiv procent din vînzări;
- Pachet social;
- Automobil de serviciu;
- Număr de telefon corporativ;
- Deplasări pentru perfecționare peste hotare;
- Activitate interesantă si motivantă;
- Mediu de lucru plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică;

E-mail: office@organic.md
Telefon:
060009001

Abilități cheie
Abilități de ascultare Abilități de comunicare Analiza comportamentului consumatorilor Angajamentul clienților Comunicare clară și eficientă Managementul relației cu clienții (CRM) Negocierea și semnarea contractelor Excel Precizie Răbdare Vânzări

Organic Protect - официальный дистрибьютор "Щелково Агрохим", ведущего российского производительства средств для защиты растений. Главное направление нашей деятельности – это обслуживание сельскохозяйственных производителей и продажа средств защиты растений, микроэлементов и семян.

Număr de contact:
060009001
office@organic.md