Недавно опубликовано

Agronom-vînzări regionale

Основная информация

Зарплата:
20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Se caută un manager-agronom in vinzari regionale, pentru implimentarea unui proiect ambițios și de perspectivă, în cadrul unei companii de talie națională.

Responsabilități:

  • Promovarea și vînzarea produselor companiei;
  • Consultarea clienților companiei;
  • Supravegherea agronomică a managerilor în comerț;
  • Menținerea bunelor relații cu clienții.

Cerințe:

  • Exprimarea fluentă în limbile română și rusă;
  • Studii superioare în agricultura;
  • Experienţa de muncă minim 3 ani;
  • Cunoştinţe de operare PC;
  • Permis de conducere cat. ”B”;
  • Persoană dinamică, energică, responsabilă;

Oferim:

  • Salariu [показать номер]15000-20000
  • Salariu la standard european, inclusiv procent din vînzări;
  • Pachet social;
  • Automobil de serviciu;
  • Număr de telefon corporativ;
  • Deplasări pentru perfecționare peste hotare;
  • Activitate interesantă si motivantă;
  • Mediu de lucru plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică;
Отправить резюме

О компании

Organic Protect - официальный дистрибьютор "Щелково Агрохим", ведущего российского производительства средств для защиты растений. Главное направление нашей деятельности – это обслуживание сельскохозяйственных производителей и продажа средств защиты растений, микроэлементов и семян.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?