Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Esti pasionat de munca ta si vrei sa faci parte dintr-o echipa profesionista si prietenoasa?!
Vino la noi!
Responsabilități:
  • Serviciul oaspeților în conformitate cu standardele restaurantului;
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă;
  • Implementarea planului de vânzări;
  • Comunicarea cu oaspeții.
Cerințe pentru candidat:
  • Limbi: rusă și limba de stat;
  • Responsabil, atent, carismatic;
  • Abilitatea de a găsi o cale de ieșire dintr-o situație de conflict.
Garantăm:
  • Angajarea oficială;
  • Program de schimb 2/2 ([vezi telefon]9.00-23.00);
  • Salariu motivant;
  • Formare profesională în detrimentul companiei.

Întrebări suplimentare prin telefon. [vezi telefon]068688341 / [vezi telefon]069870480

Trimite CV

Despre companie

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte