Опубликовано вчера

Chelner

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Esti pasionat de munca ta si vrei sa faci parte dintr-o echipa profesionista si prietenoasa?!
Vino la noi!
Responsabilități:
  • Serviciul oaspeților în conformitate cu standardele restaurantului;
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă;
  • Implementarea planului de vânzări;
  • Comunicarea cu oaspeții.
Cerințe pentru candidat:
  • Limbi: rusă și limba de stat;
  • Responsabil, atent, carismatic;
  • Abilitatea de a găsi o cale de ieșire dintr-o situație de conflict.
Garantăm:

Отправить резюме

О компании

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?