Publicat Ieri

Operator încleiere ABS

Informații de bază

Salariu:
11 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Bălți, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Secția de producere. Operator încleiere Cant (ABS)

Responsabilități:
  • Experiența în domeniul mobilier-avantaj.
  • Operează utilajul în condiții bune, în procesul de căntuire;
  • Verifică materia primă/produsul finit din punct de vedere al calității;
  • Menține spațiul de lucru în ordine;
  • Asigură mentenanța utilajului pe care îl operează.
Compania oferă:
  • Salariu pentru operatori se achită conform metrajului liniar efectuat;
  • Pachet social Duș - apă caldă/rece;
  • Bucătarie mobilată;
  • Frigider, cuptor microunde, ceainic electric, culer, vestiar.
Telefon de contact [vezi telefon]069080359
Adresa companiei: str. Mesager 22A
Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Productivitate și organizare Lucru în echipa Adaptabilitate Abilități de comunicare Abilități de ascultare Rezistența fizică Abilitatea de a soluționa eficient problemele
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte