Publicat Recent

Secretar Administrativ (mun. Chișinau, str. Ismail 81/1)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:
- Studii superioare cu profil economic, filologic sau marketing;
- Experiență de lucru în domeniul secretariat, office manager, ajutor/consilier a conducătorului companiei,
- Bazele cunoașterii contabilității și/sau domeniului economic.
- Cunoaşterea bună a lucrului în Word, Excel, PowerPoint;
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă, engleza (constituie avantaj);
- Trăsături personale: responsabila, punctuala, activa, comunicabila, atitudine constructivă.

Responsabilităţi:
- Responsabilă de desfășurarea activității administrative, de secretariat și protocol;
- Lucrul cu circuitul documentar, optimizarea acestuia întru eficientizarea procesului de muncă;
- Participă la elaborarea, tehnoredactarea Regulamentelor, Programelor de motivare, Actelor, Procedurilor aferente activității;
- Cunoașterea și respectarea Regulamentului cu privire la activitatea Consiliului Administrativ al CÎ “Agrostoc”;
- Cunoașterea și respectarea Legii privind Cooperativa de Întreprinzător;
- Cunoașterea și respectarea Statutului și Regulamentului Cooperativei de Întreprinzător Agrostoc.

Oferim:
• Salariu competitiv ;
• Întregul pachet social ;
• Condiţii avantajoase de muncă .

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa maria.iutis@agrostoc.md">maria.iutis@agrostoc.md  sau ne puteti contacta la numarul de telefon [vezi telefon]060302766.

Trimite CV

Despre companie

Cooperativa de Intreprinzator Agrostoc fondata in 2001 lider in piata agricola este in cautarea a celor mai buni specialisti din sectorul agricol.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?