Publicat Recent

Meșter manichiură-pedichiură la salonul „Beauty Salon Tagaer” (Manichiuristă)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale: prestarea la timp și calitativă a serviciilor către clienți.

Cerințe față de candidații pentru postul de maistru manichiură-pedichiură:
1. aspect exterior: înfățișare plăcută;
2. manifestări emoționale: emoții pozitive, caracter binevoitor, deschidere;
3. abilități de comunicare: capacitate de a găsi limbaj comun cu oricine;
4. profesionalism: specialist universal, experiența de cel puțin 1 an într-un post similar este binevenita;
5. studii profesionale/speciale sau suplimentare;
6. cunoașterea metodelor de lucru clasice și a celor asistate de aparate în nail-service, cunoștințe în domeniul preparatelor cosmetice;
7. punctualitate, responsabilitate, conștiinciozitate, capacitate de a lucra în echipă, abilitate de a evita conflictele, dorință de a lucra și a cîștiga bani, lipsa deprinderilor dăunătoare.

Candidații selectați vor fi invitați la etapa următoare, care este interviul!

Vor avea prioritate candidații care vorbesc fluent limbile rusă și română, sunt talentați și pasionați de munca pe care o fac.

Dacă vă doriți o viață mai activă, mai interesantă și visați la un job care să vă aducă satisfacție expediați CV-ul la dresa electronică: tagaer@yahoo.md   cu specificarea ”Maestru manichiură-pedichiură”.
Telefon: [vezi telefon]078891011

Trimite CV

Despre companie

Compania - TAGAER a început activitatea în Republica Moldova în anul 1996.

  • Suntem importatori de lenjerie si a articolelor de cioraparie pentru femei iar astăzi suntem distribuitori exclusivi ai brandurilor Milavitsa si Conte.
  • Suntem angajați în vânzări cu amănuntul și cu ridicata și în prezent dispunem de o retea de magazine in Chișinău, Bălți si alte regiuni ale Moldovei.
  • In compania noastra lucreaza cu placere mai mult de 300 de angajati.
  • De 4 ani avem producerea proprie cu circa 200 angajati.
  • Producem  pijamale, lengerie, costume de casa de calitate inalta!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Mihai Viteazul 11 V