Publicat Recent

Grafician - machetare produse tipografie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Artpoligraf SRL, tipografie si furnizor de obiecte promotionale cu o experienta de peste 10 ani pe piata din Moldova, cauta sa-si mareasca echipa cu un Grafician,(poate fi si incepator).

Cerinte:
- cunostinte medii de Corel Draw, Adobe Ilustrator sau Adobe Photoshop;
- cunostinte medii in utilizarea pachetului Microsoft Office;
- abilitati de comunicare si prezentare;
- bune abilitati de relationare si organizare;
- capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluarea si oferirea de raspunsuri cererilor de oferta primite prin e-mail sau telefonic;
- Trimiterea simularilor si obtinerea bunului de tipar pe baza acestora;
- Comunicarea cu clientul pe toata durata de executie a produselor comandate;
- Transmiterea, la cerere, a preturilor si informatiilor despre produse/servicii potentialilor clienti;
- Transmite comanda ferma catre celelalte departamente (DTP, Productie);
- Mentinerea unei relatii post vanzare cu beneficiarii;
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti noi.

Beneficii:
- Salariu motivant si bonusuri in functie de performanta;
- Mediu de lucru profesionist;

Descrierea companiei

Artpoligraf SRL este unul dintre principalii furnizori de obiecte promotionale si servicii de print digital din Moldova. Cu o experienta de peste 10 ani pe piata de printing, Artpoligraf se numara printre putinele tipografii care investesc permanent in echipamente digitale de ultima generatie si care ofera servicii complete de tipar digital si personalizare obiecte promotionale.

Trimite CV

Despre companie

Suntem o tipografie ce activeaza pe piata din Moldova, cu o experienta de peste 6 ani. Promptitudinea, serviciile şi design-ul de o calitate superioară, precum şi un excelent raport calitate-preţ sunt ceea ce ne recomandă drept lider în acest domeniu de activitate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte