Publicat Ieri

Lector la „Junior STEP IT Academy”

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul STEP IT Academy Moldova existent

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă;
  • Abilități de prezentare către grupe de copii cu vârsta de 9-14 ani;
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice;
  • Răbdare şi amabilitate cu copiii;
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj.

Cunoștințe și experiențe practice într-unul din domeniile menționate mai jos:

  • Programare (Python, C++, PHP, Arduino);
  • Programare Web (Wix, HTML/CSS, Javascript, Wordpress);
  • Design grafic ( Adobe Photoshop, Adobe  Illustrator);
  • Video Blogging (Adobe After Effects, Adobe Premiere);

Ce oferim :

  • Program de lucru part-time (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate);
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Munca într-un mediu profesional și dinamic;
  • Salariu atractiv;
  • Colectiv prietenos.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: infomd@itstep.org">infomd@itstep.org, cu mențiunea în subiectul mesajului „Lector la „Junior STEP IT Academy” // delucru.md”.

Telefon:  [vezi telefon]022-85-46-81http://itstep.md

Persoană de contact: Irina Pascari, Larisa Rusu

Abilități cheie
Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Photoshop Illustrator Control Git / Versiune (Github, gitlab) Convingere Crearea logo Creativitate Empatie HTML CSS Javascript Python Managementul stresului Powerpoint Excel Word Precizie Preprocesoare CSS Răbdare Sisteme de management al conținutului (CMS) Vorbitul în public Wordpress C++ PHP C# (C sharp)
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

STEP IT Academy Moldova este o instituție de învățământ internațională, specializată pe formare în domeniul IT.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd.Decebal 139, etajul 3