Publicat Recent

Lucratori indemanatici in domeniul productiei publicitare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Lucratori indemanatici in domeniul productiei publicitare pentru executie de lucrari in productie si montaj de semnalistica, litere volumetrice, casete luminoase, totemuri etc.

Disponibilitate la deplasari in delegatii de montaj pe termen scurt, in tara.

Descrierea jobului

Productie si montaj lucrari in domeniul industriei publicitare, panouri luminoase, casete si litere volumetrice, semnalistica de interior si exterior.

Descrierea companiei

Suntem o tipografie ce activeaza pe piata din Moldova, cu o experienta de peste 6 ani. Promptitudinea, serviciile şi design-ul de o calitate superioară, precum şi un excelent raport calitate-preţ sunt ceea ce ne recomandă drept lider în acest domeniu de activitate.
Se ofera salariu atractiv, comision si bonusuri lunare.

Daca esti persoana potrivita, trimite CV-ul tau la adresa hr@copycenter.md">hr@copycenter.md  si te vom contacta pentru informatii suplimentare.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte