Недавно опубликовано

Agent imobiliar în echipa spații comerciale

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Realist Estate Agency  - o echipă internațională, cu aspirații mari, cu bun simț, cu experiență vastă în domeniu.

Vino ca Agent Imobiliar în echipa Realist, dacă:

Indiferent de nivelul tău de experiență în domeniul imobiliar, te invităm să te alături echipei Realist, dacă:

  • Nu ai experiență în imobiliare, dar vreai s-o obții;
  • Vânzările sunt intresante pentru tine;
  • Dorești independență financiară;
  • Ești motivat și orientat spre success;
  • Vrei să faci o schimbare în viața ta;
  • Ești dornic să dobândești cunoștințe și experiență în domeniul imobiliar;
  • Ești o persoană sociabilă și plină de viață;
  • Acorzi întotdeauna atenție aspectului tău fizic - vei fi în contact permanent cu clienții;
  • Cunoști limbi străine.

La Realist Estate Agency, VEI BENEFICIA DOAR TU de:

  • Training de inițiere și îndrumare pe toată durata stagierii;
  • Echipă cu experiență și deschisă care te va susține;
  • Un program de lucru flexibil;
  • Un mediu de lucru pozitiv și prietenos.

Dacă ești o persoană ambițioasă și pasionată de vânzări sau vrei să faci o schimbare pozitivă în cariera ta, te așteptăm în echipa noastră!

Expediază-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@realist.md sau contactează-ne la numărul de telefon: [показать номер]078 888 905

Отправить резюме

О компании

Realist Estate Agency  - международная компания, с большими стремлениями, современными ценностями  и с большим опытом работы в этой области.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?