Недавно опубликовано

Agent Imobiliar (de la 20000 lei)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Vrei să ai independenţă financiară şi totodată libertatea timpului şi al planning-ului personal?
Vrei să devii un brand personal într-un super brand de succes?
Vrei un super job?

Alege REMARK IMOBIL!

Descrierea jobului:

• Perfecționare permanentă prin  participarea la traininguri de vânzări și negocieri
• Stabilirea și organizarea întâlnirilor,  negocierilor, prezentărilor;
• Intermedierea întregului proces al tranzacțiilor imobiliare;
• Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă;
• Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
• Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
• Analiza pieței imobiliare;

Candidatul ideal:
• Experiența în vânzări constituie un avantaj;
• Orientarea către către rezultat;
• Gândire analitică si logică;
• Studii superioare;
• Responsabilitate;
• Disciplină.

Compania garantează:
• Instruire obligatorie în domeniul imobiliar, traininguri de perfecționare a tehnicilor de vânzări și negocieri;
• Oficiu modern, confortabil amplasat în centrul capitalei;
• Salariu motivant, acordam cele mai înalte comisioane;
• Telefon mobil și abonament nelimitat;
• Pachet social complet.

О компании

Compania Remark Imobil îți oferă suportul de care ai nevoie atunci când vorbim despre chirie și/sau vânzare apartamente, spații comerciale, chirie/vânzare case.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?