Недавно опубликовано

Secretară asistentă al directorului

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • organizarea biroului;
  • organizarea întâlnirilor de afaceri ale șefului;
  • organizarea călătoriilor de afaceri ale șefului și colaboratorilor;
  • îndeplinirea însărcinărilor primite de la conducere;
  • traducerea documentelor și corespondenței (RO-RUS, RO-Eng, RUS-Eng.).

Competențe principale:

  • orientarea spre lucru cu oameni;
  • sociabilitatea;
  • capacitatea de a lucra în situația multitasking;
  • capacitatea de a prioritiza;
  • politețe, corectitudine;
  • rezistență la stres;
  • capacitatea de a lua decizii rapid în diferite situații.

Cerinţe:

  • studii superioare;
  • experiență de lucru de la 2 ani;
  • cunoașterea limbilor română, rusă, engleză;
  • cunoașterea programelor informatice de bază;
  • aspect placut.

Pre-selecția se efectuează în baza CV-urilor care pot fi trimise accesând butonul sau puteți să ne contactați la num. de tel: [показать номер]022 806685, mob: [показать номер]079999342.

Функциональные обязанности:

  • организация работы офиса;
  • организация деловых встреч руководителя;
  • организация поездок руководителя;
  • выполнение поручений руководства;
  • перевод  документов и корреспонденции ( RO-RUS, RO-Eng, RUS-Eng.).

Основные компетенции:

  • ориентация на работу с людьми;
  • коммуникабельность;
  • умение работать или желание научиться работать в условиях многозадачности;
  • умение расставлять приоритеты;
  • вежливость, корректность;
  • стрессоустойчивость;
  • умение быстро ориентироваться в ситуации.

Требования:

  • высшее образование;
  • опыт работы от 2х лет;
  • знание румынского, русского языка, английского;
  • знание основных компьютерных программ;
  • презентабельная внешность, грамотная речь.

Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое СV нажав на Отправить резюме или позвонить на номер  тел: [показать номер]022 806685 или моб: [показать номер]079999342.

Отправить резюме

О компании

La momentul actual Grupa de Companii Prostand este unul dintre cei mai mari importatori și distribuitori pe teritoriul Republicii Moldova a rechizitelor școlare,  de birotică  și  mărfurilor de larg consum.

Prostand  iși propune să fie unul dintre cei mai buni angajatori de pe piața forței de muncă din Republica Moldova. Compania oferă angajaților un salariu decent și pachet social complet.

Valorile noastre:
- Stabilitate și fiabilitate,
- Dorința de a face munca colaboratorilor  eficientă,
- Responsabilitate
- Sprijin pentru angajați și promovarea  pe tarîmul  carierei .

Apreciem profesionalismul si suntem cointeresati în colaborare pe termen lung!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?