Опубликовано вчера

Sales manager

Основная информация

Зарплата:
750 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ne mărim echipa și căutăm un nou coleg sau colegă pentru postul vacant de Sales Manager. Candidatul ideal este o persoană proactivă, dinamică, cu atitudine pozitivă și abilități excelente de comunicare și negociere, care își dorește să facă parte dintr-o companie în plină dezvoltare cu oportunități de îmbunătățire continuă.

Cerințele față de candidat

  • Experiență anterioară în vânzări sau un rol similar de gestiune, se poate si fara experienta;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și a coordona un grup de persoane;
  • Aplicantul trebuie să fie orientat către client și să poată să facă față presiunii;
  • Cunoașterea a unei dintre limbile romina,italiana,portugheza,spaniola,germana,franceza și rusă constituie un avantaj

Responsabilitățile candidatului

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare;
  • Gestionarea și extinderea portofoliului de clienți;
  • Monitorizarea performanței echipei de vânzări;
  • Crearea și menținerea unei relații bune cu clienții existenți și potențiali;
  • Evaluarea și îmbunătățirea proceselor de vânzare ale companiei

Ce ofera compania:

  • Te invităm să te alături echipei noastre, care are o atitudine pozitivă, deschisă către inovație și perfecționare continuă.
  • Mediu de lucru plăcut, cu un colectiv prietenos și profesional
  • Posibilități de dezvoltare a carierei și salariu motivant de la  750 USD + %
  • Din prima luna poti face de la 1000$ si mai mult
  • Grafic stabil: Luni-Vineri 10:00-20:00
  • Salariu fiecare 2 saptamini
  • Procesul de depunere a candidaturii

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, te invităm să trimiți CV-ul tău
evaadamssss4444@gmail.com

Ключевые навыки
Gândire critică Reziliență Lucru în echipa Soluționarea problemelor Comunicare Leadership Asertivitate

Преимущества

Мобильный телефон

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Оплата жилья в случае переезда

Вознаграждение за лояльность

О компании

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?