Опубликовано вчера

Manager in vinzari

Основная информация

Зарплата:
800 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Beneficii:

  • Salariu competitiv (salariu fix + bonusuri în funcție de rezultate)
  • Formare și suport din partea specialiștilor experimentați
  • Oportunități de avansare în cadrul unei companii de succes și în creștere rapidă

Cerințe:

  •  Experiență  în domeniul vânzărilor este apreciată, dar nu obligatorie
  •  Abilități excelente de comunicare și persuasiune
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a fi independent
  • Dorința de a se dezvolta și de a atinge noi rezultate
  • Disponibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic

Din partea noastra oferim:

  • Grafic stabil |Luni-Vineri 10:00-20:00|
  • Oficiu nou si modern
  • Salariu stabil de la 800$-1000$+25% din vinzari
  • Diferite cadouri fiecare saptamina
  • Zona de odihna,PlayStation si zona cu pufulete pentru relax si coffee brake
  • Mini party fiecare 2 saptamini cu pizza si bautura
  • Salariul fiecare 2 saptamini

Centru, Chisinau

Dacă ești tânăr, ambițios, cu perspective mari și vrei sa cresti impreuna cu noi, asteptam CV-ul tau pe adresa: evaadamssss4444@gmail.com

О компании

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?