Опубликовано сегодня

Maistru/Șef la producerea mobilei

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere poziție

Compania Mobvaro-M caută un maistru/șef al producției pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal va avea o experiență de cel puțin 2 ani în producția de mobila. Această poziție full-time necesită capacitatea de a coordona și supraveghea toate etapele producției, totodată asigurându-se că toate produsele se potrivesc standardelor noastre ridicate de calitate.

Cerințe candidat

  • Experiență de minim 2 ani în producția de mobilă;
  • Abilități dovedite de coordonare și supraveghere a personalului;
  • Cunoștințe solide despre materialele folosite în producția mobilierului;
  • Abilitatea de a înțelege și interpreta schițele și desenele tehnice;
  • Foarte atent la detalii și orientat spre calitate.

Responsabilități

  • Coordonarea tuturor etapelor de producție de la proiectare până la livrarea produselor;
  • Supravegherea echipei de producție pentru a asigura eficiența și calitatea;
  • Controlarea inventarului și comandarea materialelor necesare;
  • Rezolvarea problemelor și a situațiilor neprevăzute care pot apărea în procesul de producție;
  • Asigurarea respectării regulilor de sănătate și securitate în muncă.

Oferta companiei

Salariul oferit de noi este negociabil și corelat cu experiența și calitățile candidatului. Alăturându-vă echipei noastre, veți avea oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, unde calitatea și inovația sunt apreciate. În plus, oferim posibilități de dezvoltare profesională într-un domeniu în plină expansiune.

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. Vă mulțumim că ați ales compania noastră pentru a vă continua cariera și așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem la interviu.

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Скулянка, str. Calea Ieșilor, 10
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?