Опубликовано вчера

Sudor inox - сварщик

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Candidatul pe care îl căutăm:

  • are studii și experiență în domeniu;
  • este o persoana responsabilă, organizată și activă;
  • este receptiv la solicitările superiorului și bun executor al sarcinilor sale;
  • manifestă o atitudine respectuoasă și civilizată față de persoanele cu care intră în contact.

Se oferă:

  • salariu motivant, pachet social + beneficii;
  • posibilitatea de a face parte dintr-o companie tânără și prosperă, aflată într-un proces de dezvoltare continuă;
  • oportunitatea de a activa într-un colectiv prietenos și receptiv!
Ключевые навыки
Învățare continuă Comunicare Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate Etica în muncă

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Рабочая форма

Персональные бонусы

Оплата сверхурочной работы

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?