Опубликовано сегодня

Sudor/Cварщик металоконструкций

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

Oferim:

  • Salariu motivant!
  • Angajare oficială!
  • Pachet social complet!
  • Se lucrează cu: Electrozi, Semiautomat

Sudarea: porți, garduri, rafturi, balustrade, copertine și ale lucrări metalice

О компании

Compania DLR Construct este prezentă din anul 2013 pe piața Republicii Moldova. Suntem pasionați de domeniu confecționării lucrărilor metalice și ne bucurăm pentru fiecare client pe care-l facem fericit cu ajutorul lucrărilor metalice pe care le executăm. În tot acest răstimp am obținut o  vastă experiență și colaborare atât cu  persoane fizice cât și juridice, de aceea suntem gata pentru orice provocare!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, or. Vatra, str. Constructorilor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?