Опубликовано вчера

Contabil

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Suntem în căutarea de Contabili dedicați și pasionați pentru a se alătura echipei noastre! Dacă sunteți un profesionist sau în curs de formare, cu experiență în domeniul contabilității și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și orientate către succes, acest post ar putea fi potrivit pentru dumneavoastră!

Responsabilități:
  • Gestionarea și întocmirea corectă a documentelor contabile, inclusiv facturi, plăți și rapoarte financiare lunare.
  • Monitorizarea și reconcilierea conturilor, asigurându-se că toate tranzacțiile sunt înregistrate corect.
  • Pregătirea și depunerea rapoartelor fiscale și a declarațiilor de impozitare în conformitate cu legislația fiscală în vigoare.
  • Colaborarea cu auditorii externi și alte autorități fiscale pentru a asigura conformitatea și precizia situației financiare a companiei.
Cerințe:
  • Experiență demonstrată în domeniul contabilității, preferabil cu minim 1 an.
  • Cunoștințe solide de contabilitate și legislație fiscală.
  • Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor.
  • Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
  • Diplomă în contabilitate sau domeniu similar.
Dacă ești interesat/ă să faci parte din echipa noastră și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email hr@jizdan.md.

О компании

Compania Jizdan & Partners, specializată în prestarea serviciilor de evidență contabilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Bernardazzi, 79
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?